Nordica - sporák - Romantika 3,5 pravý vývod (biela)

Cena s DPH / platí do: 21.2.2017
 709,00 EUR
(21 359 Sk)


 

Popis:

La Nordica Sporák ROMANTIKA 3,5 pravý vývod - Jednoplášťový sporák s klasickým vzhladom vo farbách biela,hnedá,cappuccino (na obrázku) a čierna.Liatinové ohnisko je uzavreté odizolovanými dvierkami a presklennou trúbou s teplomerom. Platňa z liatiny má nad ohniskom a rúrou odnímatelné kruhy, umožňujúce varenie na otvorenom ohní a vďaka ním platňa dilatuje, nedeformuje sa a nepraská. Na platňi môžeme najsť regulačnú páčku s možnosťou prepínania tepla na platňu,alebo trúbu. Prevádzka a obsluha je maximálne zjednodušená. Primárny a sekundárny vzduch sa privádza automatický, v závislosťi na komínovom ťahu, regulovatelným dodávanou komínovou klapkou. V spodnej časťi sporáku je priestor na palivo. Dymovod ide pripojiť na pravej, alebo ľavej strane platňe.Extérny plášť z glazurovanej oceľe.Rám z čiernej smaltovanej liatiny.Platňa a krúžky zo zabrusenej liatiny. Vysoká účinnosť - 76 %.Smaltovaná rúra. Popis výrobku: Vlastnosti jednoplášťového sálavého sporáka, vhodný na chaty, chalupy. Účinnosť 76 %, CO emise pri 13 % O2 0,56 %, oceľový smaltovaný plášť vo farbách biela, hnedá, cappuccino, čišena. Ohnisko je z liatiny. Primárny vzduch - stále privádzaný pod rošt, regulácia horenia prebieha uzatváraním komínovej klapky - súčasť sporáka je liatinová platňa, dilatačné kruhy, nepraská, nedeformuje sa. Prepínacia klapka - možnosť vyradenia trúby (v letných mesiacoch,alebo pri zakúrení)
smaltovaná trúba s teplomerom. Rozmery trúby: Š x V x H = 230 x 260 x 340 mm. Úložný priestor na drevo. Ochranný pochrómovaný rám. Iba horný vývod - podľa prevedenia vľavo, alebo vpravo.
↑ hore
 

Navyše k produktu:

↑ hore
 

Technické parametre:

Výkon5 kW
Výška850 mm
Šírka850 mm
Rozměry troubyŠ x V x H = 230 x 260 x 340 mm
Hĺbka550 mm
Vykurovaný priestor110 m3
Hmotnosť80 kg
Vonkajší priemer dymovodu120 mm
Sekundárne spaľovanieano
Oplach sklaano
Účinnosť76%
Spotreba paliva1,6 kg/hod
↑ hore
 

Obrázky:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
↑ hore
 

Súvisiace články:

Ako napojiť dymovod do komína
22. října 2009   Autor: © 2009 www.stavba-krbu-svojpomocne.sk
U moderných komínov s keramickým hrdlom sopúchu nastáva problém spojený s rozdielnou tepelnou rozťažnosťou oceľového dymovodu a hrdla sopúchu. více...
↑ hore
 

Napísať dotaz:

Vaša e-mailová adresa:
Vaša otázka:
↑ hore